Góral domy

Z8

Ekonomiczny dom parterowy

Cenę sprowadziliśmy do parteru!:)

Według projektu Z8 powstanie dla Państwa komfortowy i ekonomiczny dom o powierzchni użytkowej blisko 100m². Jest to jeden z grupy konkurencyjnych cenowo projektów budowlanych dostępnych na rynku.

Wykonujemy go w technologii szkieletowej – zoptymalizowanej na każdym etapie budowy. Dysponujemy kompetentnym zespołem pracowników wyspecjalizowanych w pracach murarskich, konstrukcyjnych, ciesielsko-dekarskich i wykończeniowych.

Stawiamy fundamenty domu zaś ukończony budynek przekazujemy w stanie pod klucz.

Państwa satysfakcja jest dla nas priorytetem! Dlatego polecamy budowę domu parterowego. Postawienie budynku jednokondygnacyjnego jest przedsięwzięciem korzystniejszym pod względem finansowym w porównaniu do budowy obiektu o podobnym metrażu, lecz, np., z zaadaptowanym poddaszem użytkowym czy drugim piętrem. Pomieszczenia zlokalizowane na parterze charakteryzują się wysoką funkcjonalnością; aranżacja ich wnętrz jest przyjemnością. W przypadku tego domu z kalkulatora wydatków można usunąć zakup schodów. Przestrzeń klatki schodowej zwykle zostaje zaadaptowana na drugą łazienkę, dodatkowe pomieszczenie techniczne bądź większy hol.

Projekt Z8 zachwyca ponad 30m² salonem. Niewątpliwie uroku dodają mu wspaniałe drzwi tarasowe z okalającymi je po obydwu stronach imponującymi witrynami – dzięki nim salon jest wręcz skąpany w świetle słonecznym. Pobliski taras nie posiada zadaszenia (co można skorygować w projekcie), lecz pergolę – prawdziwe wyzwanie dla miłośników zieleni ogrodowej. Wewnątrz domu, naprzeciw drzwi tarasowych znajduje się kominek, nieopodal niego wydzielono strefę jadalni, z którą naturalnie sąsiaduje kuchnia. Pomieszczenie pomiędzy kuchnią i sienią zajmuje łazienka. Przechodząc z sieni do holu, po prawej stronie mijamy salon, kierując się w lewo wchodzimy do przedpokoju, z którego drzwi prowadzą do 5m² łazienki oraz trzech sypialni. Największa z nich (ponad 16m²) bez trudu pomieści garderobę Pani Domu.

Prezentujemy Państwu wspaniały dom, którego podstawową zaletą jest to, że wszystkie pomieszczenia zaprojektowano w nim na jednej kondygnacji. Projekt ten cieszy się dużym zainteresowaniem wśród Inwestorów. Na Państwa życzenie, dokonując niewielkich zmian, można przystosować dom do każdego typu ogrzewania. Mogą Państwo prognozować i kontrolować wydatki związane z eksploatacją budynku w ramach własnych przekonań o tym, co jest ekonomiczne. Charakter naszej pracy sprawia, że bezpośrednio czerpiemy ze źródła myśli ekonomicznej, gdyż „ekonomia” to „oikos” – dom, „nomos”- prawo, reguła. Poznając Państwa priorytety i życiowe zasady już wiemy jak zbudować Wasz idealny dom! Zapraszamy do współpracy!

Dom w systemie szkieletowym ma 100,00 m2 powierzchni użytkowej

PARTER

Wizualizacja projektu dostępna na stronie biura projektowego