Góral domy

Z241

Projekt Z241

Szukasz najlepszego projektu domu dla czteroosobowej rodziny? Zastanawiasz się między różnymi wariantami? W tym miejscu przedstawimy Ci projekt Z241, który przewiduje jedną kondygnację. Jednopiętrowy dom wymaga od nas posiadania nieco większej działki, jednak dla wielu jest on znacznie wygodniejszy – nie każdy z nas lubi przecież kilkanaście razy dziennie wchodzić po schodach tylko po to, by zaraz po nich zejść. Parterowy dom to także wygoda dla osób starszych lub schorowanych, a pamiętajmy, że dom budujemy na całe życie. Dom według projektu Z241 ma jedną ogromną zaletę dla większości mieszkańców obrzeży miast czy wsi – garaż. W tym przypadku garaż pomieści jedno auto i ochroni je przed opadami, mrozem i innymi czynnikami zewnętrznymi. Wychodząc wcześnie rano z domu, nie będziemy musieli odśnieżać samochodu i skrobać szyb. Posiadanie garażu niesie za sobą jeszcze jeden ważny atut – można stworzyć w nim przydomowy warsztat, w którym samodzielnie naprawimy usterki w aucie. To doskonała wiadomość dla wszystkich fanów motoryzacji!

Przejdźmy do części mieszkalnej. Po wejściu do domu nie przechodzimy od razu do przedpokoju – sień, przez którą najpierw będziemy przechodzić, pełni funkcję wiatrołapu. Dzięki tej wydzielonej części z domu nie będzie uciekało ciepło, nawet gdy będziemy wiele razy wychodzić i wchodzić do domu podczas wielkich mrozów. Z sieni możemy przejść bezpośrednio do pomieszczenia gospodarczego lub wejść do przedpokoju, z którego dalej przejdziemy do każdego pomieszczenia w domu. Po jednej stronie znajduje się duży salon, w którym odpoczynek i spotkania rodzinne czy z przyjaciółmi będą prawdziwą przyjemnością – nawet dla miłośników gotowania. Przestronna kuchnia jest bowiem otwarta na duży pokój. Będzie mogła także śledzić bieżące wydarzenia w ulubionym programie motoryzacyjnym lub serialu. Z kuchni również można wejść do pomieszczenia gospodarczego.

W domu znajdują się dwie łazienki – to kolejny niezaprzeczalny walor domu w projekcie Z241! Jedna łazienka to mniejsze WC z umywalką, druga zaś łazienka mieści w sobie zarówno wannę, jak i prysznic oraz oczywiście toaletę i umywalkę. Łazienka ta posiada okno. Trzy pozostałe pomieszczenia to sypialnie. Z korytarzyka znajduje się wejście do garażu.

Wszyscy, którym zależy na parterowym domu z dachem dwuspadowym i garażu, a także na pięknym widoku z tarasu, z pewnością zainteresują się projektem Z241. Jeśli masz pytania dotyczące samego projektu lub jego realizacji w systemie szkieletowym, zapraszamy do kontaktu!

Dom w systemie szkieletowym ma 115,15 m2 powierzchni użytkowej

PARTER

Wizualizacja projektu dostępna na stronie biura projektowego