Góral domy

Projekt Arnika

Dom według projektu Arnika 2 DR-S

Duży piętrowy dom z wyraźnie wydzieloną częścią dzienną oraz sypialniami to marzenie wielu z nas. Dzięki takiemu rozkładowi zapraszając naszych gości, zawsze będziemy czuli się komfortowo – oni również. Ogromną zaletą domu według projektu Arnika 2 DR–S jest garaż, do którego możemy wejść z sieni. Sień pełni funkcję wiatrołapu – to bardzo ważna informacja szczególnie dla tych, którzy szukają domu ekologicznego i taniego w eksploatacji. Wiatrołap przeciwdziała wychładzaniu się domu, nawet w największe mrozy, a latem dom nie nagrzewa się tak szybko. Za garażem znajduje się pomieszczenie gospodarcze przedostaniemy się do pomieszczenia gospodarczego, które jest na tyle duże, że postawimy w nim piec, a także zorganizujemy miejsce na domową spiżarnię.

Z sieni dostaniemy się do dziennej części domu. Najpierw miniemy schody oraz pierwsze wejście do salonu. Kierując się w stronę kuchni, miniemy po drodze WC z umywalką. Kuchnia jest przestronna, z łatwością rozplanujesz w niej przestrzeń – gotowanie, a także poranne parzenie kawy będzie przyjemnością w najczystszej postaci! Szczególnie jeśli świeżo zaparzoną kawę będziecie pijać latem na tarasie, a zimą w ogromnym salonie. W salonie swobodnie wydzielisz jadalnię oraz miejsce relaksu i jeszcze zostanie miejsce na kącik zabaw dla dzieci.

Na poddaszu znajdują się trzy przestronne sypialnie, łazienka z miejscem na jacuzzi i kabinę prysznicową, a także garderoba, do której wejdziemy przez główną sypialnię. Oczywiście jedną z sypialni można także zamienić na gabinet.

Domy z poddaszem, garażem i specjalnie wydzielonym miejscem na garderobę cieszą się coraz większą popularnością. Coraz bardziej doceniamy komfort, jaki zapewnia nam garaż oraz oddzielna garderoba. Jeśli szukasz domu właśnie z takimi rozwiązaniami, przyjrzyj się dokładnie projektowi Arnika 2 DR-S, a jeśli będziesz miał wątpliwości, skontaktuj się z nami. Opowiemy o całym projekcie, o metodzie budowania domów drewnianych w systemie szkieletowym lub o innych projektach.

Dom w systemie szkieletowym ma 135 m2 powierzchni użytkowej

PARTER
PIĘTRO

Wizualizacja projektu dostępna na stronie biura projektowego