Góral domy

Szyper 4

Projekt Szyper 4

Marzysz o drewnianym domu z poddaszem i szukasz projektu, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Trzy pokoje, jeden duży pokój dzienny oraz taras to główne założenia projektu Szyper 4 DR, który jest idealnym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Szczególnie polecamy go tym, których plan zagospodarowania przestrzennego działki zakłada położenie kalenicy równolegle do drogi. Dom wybudowany według tego projektu to propozycja dla czteroosobowej rodziny – trzy przestronne sypialnie oraz pokój dzienny sprawią, że wszyscy będziecie czuć się nadzwyczaj komfortowo! Jeśli szukasz miejsca do pracy zdalnej, jedną z sypialni możesz zamienić w gabinet.

Bryła domu w kształcie litery L ułatwia jego podział na funkcjonalne strefy. Dzięki temu mamy kuchnię otwartą na salon, co jest doskonałym kompromisem pomiędzy kuchnią zamkniętą a aneksem kuchennym. Przygotowując obiad lub kolację, nie stracisz kontaktu z rodziną czy gośćmi, a po posiłku wszyscy odetchniecie świeżym powietrzem na tarasie. Za sprawą okna tarasowego widokiem będziecie cieszyć się także w trakcie degustacji. Co więcej, podczas gotowania intensywne zapachy z kuchni nie będą tak bardzo odczuwalne w całym mieszkaniu, jak to ma miejsce w przypadku aneksu kuchennego.

Dom według projektu Szyper 4 DR budowany metodą szkieletową to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują przestronnego, wygodnego domu dla czterech osób, które lubią częste wizyty gości. Dogodne rozłożenie pomieszczeń sprawia, że w sypialniach dzieci będą mogły się uczyć, podczas gdy Was odwiedzi koleżanka ze studiów. Duży taras, na który można wyjść bezpośrednio z salonu, uczyni z Was najlepszych gospodarzy, szczególnie podczas letnich imprez!

Niezaprzeczalnie ważną zaletą domu wybudowanego według projektu Szyper 4 DR jest niski koszt zarówno budowy, jak i eksploatacji. Jest to możliwe dzięki surowcowi, jakim jest drewno oraz technice szkieletowej, jaką stawiamy dom. Klasyczna bryła domu sprawia, że dom nie wyróżnia się na tle murowanych budynków w dowolnym regionie Polski.

Dom w systemie szkieletowym ma 87,90 m2 powierzchni użytkowej

PARTER
PIĘTRO

Wizualizacja projektu dostępna na stronie biura projektowego