Góral domy

Z32

Małe – więcej zalet niż myślisz! dom parterowy z poddaszem użytkowym

Prezentujemy Państwu dotychczasowo najmniejszą realizację projektu domu drewnianego z poddaszem użytkowym. Idealna dla właścicieli urokliwych, lecz niewielkich działek budowlanych.

Sam budynek powstaje na planie prostokąta o wymiarach 6,9m na 9m. Jego ogromną zaletą jest wprost bajeczny taras usytuowany za domem wzdłuż całej tylnej elewacji. Relaks w sąsiedztwie ogrodowej zieleni zapewniony!

Jest coś jeszcze dla miłośników obserwowania natury. Okna dachowe w pokojach na poddaszu! Wspaniale doświetlają pomieszczenia! A jakie rozciągają się z nich widoki! Otwórz okno, stań w nim z ukochaną osobą. Co widzisz? Lot jastrzębia nad lasem? Zachód słońca? Gwieździste niebo?

Z32 zaprojektowano jako budynek całoroczny, jednak ze względu na metraż często stawiamy go na działkach rekreacyjnych w regionie kujawsko-pomorskim i w całej Polsce. Funkcjonalne rozplanowanie przestrzeni wewnątrz domu z łatwością sprosta wymogom życia codziennego a także zapewni komfortowy wakacyjny wypoczynek.

Proszę tylko spojrzeć: wejście frontowe prowadzi do 3 m² sieni sąsiadującej z pomieszczeniem technicznym zamykanym drzwiami przesuwnymi. Z sieni kierujemy się do salonu połączonego z kuchnią. To aż 27 m², na których mamy między innymi: otwartą kuchnię i jadalnię, strefę wypoczynku z kominkiem oraz schody. Wystarczy zastosować kilka aranżacyjnych trików a pomieszczenie zachwyci lekkością i harmonią oraz zrobi niezapomniane wrażenie na gościach! (Przykładowo warto. rozważyć montaż rzymskich schodów). Na parterze znajdują się jeszcze dwa pokoje i 4 m² łazienka. Poddasze posiada kolejną łazienkę oraz dwa pokoje dzienne, każdy po ok. 12 m².

Z32 to naprawdę ciekawy projekt. Nieco ponad 80 m²: 2 łazienki i aż 4 funkcjonalne pokoje. Ponadto prawie 30 m² salon. Schody w salonie to wspaniała szansa na stworzenie wyjątkowego designu. Rozległy taras z pewnością zaspokoi potrzebę wypoczynku na świeżym powietrzu a wspomniane wcześniej okna dachowe stwarzają okazję do wielu wyjątkowych spostrzeżeń, szczególnie, gdy mieszkamy gdzieś w sercu natury.

Zachęcamy do inwestowania w domy z poddaszem użytkowym, nawet te o niewielkiej powierzchni. Uważamy, że na życie warto spojrzeć z góry: wtedy jest tak piękne! 🙂

Zainteresował Państwa
projekt Z32 ?

Porozmawiajmy!

Góral Domy

Zapraszamy!

Dom w systemie szkieletowym ma 81,20 m2 powierzchni użytkowej

PARTER
PIĘTRO

Wizualizacja projektu dostępna na stronie biura projektowego