Góral domy

Projekt Blanka

Nowoczesny, niezwykle ciekawy dom parterowy, o małej powierzchni użytkowej.

Parterowy dom o powierzchni 99,20 merów kwadratowych to jedno z wielu naszych przedsięwzięć. Właściciele marzyli o funkcjonalnym, przestronnym domu, a na surowiec budowlany wybrali drewno. O drewnianych domach wznoszonych metodą szkieletową i ich zaletach słyszeli jeszcze zanim zaczęli planować budowę nowego domu. Postanowili zasięgnąć kompleksowych informacji u źródeł, a po rozmowie z nami już wiedzieli, że budowę domu powierzą właśnie nam!

Decyzja podyktowana była wieloma czynnikami. Inwestorzy szukali firmy, która zaprojektuje dom, ale będzie gotowa wprowadzać zmiany, nawet w trakcie powstawania. Właściciele to ludzie, lubiący wyzwania, ale także zmiany – współpraca zapowiadała się więcej niż satysfakcjonująca!

Życzeniem właścicieli było posiadanie trzech rozkładowych pokoi, spełniających funkcję sypialni lub pokoju dla dzieci, dużego pokoju dziennego, przestronnej kuchni, dwóch łazienek (jedna to osobne WC z umywalką, a druga to w pełni wyposażona łazienka z wanną), pomieszczenia gospodarczego, a także hallu i przedpokoju, który będzie klasycznym przykładem wiatrołapu. Dzięki wydzieleniu tego ostatniego, utrzymanie ciepła w domu będzie jeszcze łatwiejsze, a inwestorom zależało na ekologicznym domu, który nie tylko będzie tani w utrzymaniu, ale także przyjazny środowisku. Prawdziwym miłośnikom Matki Natury zależało również na tarasie, z którego picie porannej kawy, leniwe popołudnia oraz wieczory nabierają zupełnie nowej perspektywy.

Uznaliśmy, że najlepszym rozwiązaniem będzie zastosować projekt Blanka, który idealnie spełniał oczekiwania naszych Klientów. Do postawienia domu wystarczyła działka o powierzchni, którą dysponowali właściciele. Dom wybudowany według takiego projektu jest wygodny dla czteroosobowej rodziny. Projekt Blanka jest często wykorzystywany, gdy inwestorom zależy na prostej konstrukcji, jednej kondygnacji oraz odpowiedniej ilości pomieszczeń dla czterech osób przy jednocześnie stosunkowo niewielkiej wymaganej powierzchni. Postanowiliśmy streścić Wam historię naszych Klientów, ponieważ każde wspomnienie miłej współpracy jest równie motywujące, co sam efekt.

Właściciele postanowili nie wprowadzać żadnych zmian i dom powstał według wstępnego projektu. Projekt Blanka okazał się po prostu strzałem w dziesiątkę! Nasi Klienci stali się właścicielami taniego w utrzymaniu domu, zbudowanego na miarę Ich potrzeb. Dom na życzenie Klientów wykończyliśmy pod klucz, dzięki temu nie musieli Oni szukać innych ekip. Zapoznajcie się z tym i innymi projektami i wybierzcie projekt, według którego powstanie Wasz nowy wymarzony dom z drewna!

Dom w systemie szkieletowym ma 99,20 m2 powierzchni użytkowej

PARTER

Wizualizacja projektu dostępna na stronie biura projektowego