Góral domy

Dom według projektu Indywidualnego Rakowiec

Choć budynek ten jest niewielki, to jednak na tyle przestronny, że jest w stanie całkowicie zaspokoić potrzeby mieszkaniowe trzyosobowej rodziny. Prezentowany na naszej stronie indywidualny projekt domu parterowego SD2 został starannie przemyślany pod każdym względem. To obiekt zbudowany w systemie szkieletowym, który ma 63 m2 powierzchni użytkowej. Z zewnątrz przyciąga uwagę prostą, estetyczną konstrukcją, zaś wewnątrz oferuje swoim lokatorom salon z kuchnią, dwa pokoje oraz łazienkę. Nie zaskakuje więc fakt, że osoby, które planują budowę i przeglądają projekty domów parterowych, często zwracają uwagę właśnie na ten wariant.

Budowa domu szkieletowego – jaki projekt wybrać?

System szkieletowy to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na szybką i sprawną realizację planów mieszkaniowych, o czym przekonało się już wielu naszych Klientów. Budowa niewielkiego, parterowego domu szkieletowego według indywidualnego projektu to tak naprawdę same korzyści. Przede wszystkim – wbrew nadal często powtarzanym opiniom – taki obiekt świetnie sprawdza się w całorocznym użytkowaniu i posiada wszelkie niezbędne do codziennego funkcjonowania udogodnienia. Ponadto, ze względu na fakt, że konstrukcja jest w tym przypadku oparta na elementach drewnianych, wewnątrz takiego budynku panuje zupełnie inny klimat niż w obiektach murowanych. Warto też zaznaczyć, że choć projekty tego typu charakteryzują się modułowością, to jednak podczas budowy zawsze istnieje przestrzeń na zaimplementowanie indywidualnych rozwiązań, dzięki czemu parterowy dom szkieletowy jeszcze lepiej spełnia oczekiwania mieszkańców.

Projekty domów parterowych budowanych w systemie szkieletowym

Budowa własnego domu to jedno z największych życiowych wyzwań, dlatego zarówno do wyboru projektu, jak i technologii warto podejść z możliwie największą uwagą. Zrealizowany przez nas w systemie szkieletowym budynek parterowy SD2 jest przykładem tego, że nawet przy mniejszych obiektach zawsze uwzględnić można indywidualne oczekiwania przyszłych mieszkańców. Jeżeli więc również planujesz rozpocząć życiową inwestycję tego typu, to koniecznie skontaktuj się z nami – zapraszamy!

Dom w systemie szkieletowym ma 63 m2 powierzchni użytkowej

ggg
PARTER