Góral domy

Dom według projektu Indywidualnego Gardeja

Wiele osób za swoje największe marzenie uważa zamieszkanie we własnych czterech kątach. Nasze przedsiębiorstwo jako renomowany producent domów drewnianych spełnia te marzenia, oferując realizację projektów obiektów szkieletowych o powierzchni użytkowej 100m2. Jak pokazuje prezentowana na tej stronie realizacja, tego typu konstrukcje szkieletowe z naturalnego surowca są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych, murowanych budynków. Jednocześnie zapewniają optymalną do życia przestrzeń, która charakteryzuje się zdrowym mikroklimatem, oczekiwaną izolacyjnością cieplną, a także nieprzeciętnymi walorami wizualnymi.

Emi – indywidualny projekt domu z drewna 100m2

Prezentowany projekt domu z drewna Emi to realizacja, którą jako producent obiektów szkieletowych 100m2 wykonaliśmy zgodnie z indywidualnymi oczekiwania naszych Klientów. Dom ten charakteryzuje się zwartą, minimalistyczną bryłą wpisującą się doskonale w najnowsze trendy dominujące w projektach współczesnych budynków mieszkalnych. Ponieważ jest to solidna, całoroczna konstrukcja z drewna, wewnątrz panuje optymalna temperatura powietrza o każdej porze roku, a charakterystyczny mikroklimat dopełnia całości. Inwestorzy docenili również fakt, że budowa nie trwała długo, co w przypadku drewnianych konstrukcji szkieletowych jest tak naprawdę standardem.

Góraldomy – renomowany producent domów drewnianych

Dom szkieletowy 100m2 Emi to projekt drewnianego budynku parterowego, który zdecydowanie przyciąga uwagę Inwestorów. Jako producent z wieloletnim doświadczeniem zadbaliśmy o to, aby dostępna przestrzeń tego domu, która wynosi nieco ponad 100m2, została w pełni zagospodarowana. Znalazły się tutaj trzy pokoje, przestronny salon z wydzieloną kuchnią, a także dość duża łazienka oraz niewielka, osobna toaleta. W rezultacie każdy członek rodziny, która zamieszka ten obiekt, odnajdzie tutaj swoje miejsce. Zapraszamy do kontaktu w przypadku pytań dotyczących takich aspektów jak koszty budowy czy dostępne terminy realizacji tego i podobnych projektów.

Dom w systemie szkieletowym ma 104 m2 powierzchni użytkowej

ff
PARTER