Góral domy

Z216

Dom według projektu Z216

Duży, piętrowy dom dla czteroosobowej rodziny to marzenie wielu z nas. Duży pokój dzienny z wyjściem na taras, przestronna kuchnia usytuowana na wprost salonu, a także dwie łazienki, trzy pokoje i gabinet stwarzają idealne warunki do życia, nawet jeśli swoją pracę często przenosisz do domu lub pracujesz tylko w nim.

Dom według projektu Z216 to miejsce, które pokochają osoby, które często zapraszają gości. Duży salon to miejsce, w którym wszystkie dania będą smakowały jeszcze lepiej, dzięki pięknym widokom. Z salonu można wyjść bezpośrednio na taras, a okno tarasowe stwarza szansę podziwiania okolicy także z wewnątrz domu. Za sprawą otwartej na salon kuchni zawsze będziesz w kontakcie z rodziną i gośćmi, dzięki czemu zasłyniesz jako idealny organizator imprez!

Na parterze znajduje się także łazienka z prysznicem oraz gabinet, który pięcioosobowa rodzina może zamienić na sypialnię. Hall to doskonałe miejsce na dużą szafę lub na stworzenie wygodnej garderoby, w której pomieszczą się nie tylko ubrania. Schody prowadzą na piętro, które zagospodarowane jest trzema sypialniami oraz dużą łazienką z kabiną prysznicową i wanną jacuzzi. Kto wie, być może Twoi goście chętnie u Ciebie przenocują, dzięki czemu Ty nacieszyć się ich dłuższą obecnością?

Jeśli zainteresował Cię projekt Z216, skontaktuj się z nami – z przyjemnością wybudujemy dom Twoich marzeń! Drewniane domy szkieletowe to idealna propozycja dla każdego, kto szuka taniego domu w budowie i utrzymaniu. Niskie koszty, a także szybka budowa domu to największe korzyści płynące z budownictwa szkieletowego. Jeśli dodamy do tego ekonomiczne i ekologiczne rozwiązania przyjazne dla środowiska i portfela, wybór domu szkieletowego według projektu Z216 staje się oczywistym!

Dom w systemie szkieletowym ma 93,3 m2 powierzchni użytkowej

PARTER
PIĘTRO

Wizualizacja projektu dostępna na stronie biura projektowego