Góral domy

Cennik

 

Marzysz o nowym domu? Słyszałeś o domach z drewna, ale nie znasz kosztów budowy takiego domu? Kliknij w czerwony napis powyżej lub wyślij do nas zapytanie o wycenę domu, a w przeciągu 14 dni, wykonamy kosztorys, który będzie zawierał cenę budowy domu wraz z fundamentem, kosztami transportu oraz montażu. Abyśmy mogli wykonać pełną i miarodajną wycenę, w mailu wyślij nam:

  • Link do projektu lub skany projektu
  • Informację o wstępnej lokalizacji budowy (miejscowość, województwo)
  • Informację czy jesteś zainteresowany wykonaniem przez nas projektu z adaptacją

Wszystkie te informacje wyślij na adres mailowy: wyceny.goraldomy@gmail.com

Udzielamy wyczerpujących informacji na temat kosztu, materiałów, procesu powstawania domów drewnianych – cena, jakość materiałów oraz czas realizacji to najważniejsze czynniki, dzięki którym zdobywamy zaufanie naszych Klientów. Jeśli potrzebujesz wsparcia profesjonalistów w przygotowaniu kompleksowej dokumentacji potrzebnej do odbioru technicznego, kompleksowego wykończenia domu „do stanu deweloperskiego”, skorzystaj z usług naszej firmy! Podpowiadamy także, jak znaleźć najlepszą ofertę kredytową.

Szanujemy Wasz czas i zaangażowanie! Wiemy, jak ważnym wydarzeniem dla każdego Klienta jest budowa nowego domu i jak wiele pytań może rodzić się w trakcie realizacji zlecenia. Każde Wasze pytanie jest dla nas szansą pokazania, jak wiele korzyści płynie z budowy domu z drewna techniką szkieletową.

Z nami budowa nowego domu przebiegnie zgodnie z założonymi terminami oraz ustaleniami. Zapoznaj się z naszą ofertą i zobacz efekty naszej pracy! W razie pytań zapraszamy do kontaktu!

Przyślij projekt swojego wymarzonego domu a my go wycenimy, to nic nie kosztuje.

Jeśli wycena Cię nie zadowala napisz – zbudujemy dom na każdy budżet.

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego