Przygoda

 

Czas na Przygodę... z Góralem :)

 

Przytulny dom parterowy z poddaszem użytkowym ze świetnie rozplanowaną przestrzenią.

Zanim do niego wejdziemy już czujemy się komfortowo, dzięki niewielkiemu zadaszeniu, które skutecznie osłania nas przed nadmiernym słońcem czy deszczem. W sieni, powiększonej o przestrzeń klatki schodowej bez trudu usytuujemy szafę, w której pozostawimy palto i  buty. Zakładając miękkie pantofle mimowolnie uśmiechniemy się do własnego odbicia w lustrze. Światło dzienne, dopełnione ciepłym oświetleniem stopni i podstopni złagodzi nasze rysy twarzy. Jedno spojrzenie w górę, w kierunku wymarzonych schodów, przypomni, że nic nas nie ogranicza! I nawet jeśli zaraz potem dostrzeżemy brud na podłodze, z przyjemnością usuniemy go naszym zestawem do czyszczenia umiejscowionym w pobliskiej kotłowni :) 

Teraz, w zależności od własnych preferencji możemy udać się w głąb parteru lub wejść na schody. Na poddaszu mamy do wyboru jedną z trzech, dowolnie zaaranżowanych sypialni oraz 7 m² łazienkę, idealnie nadającą się do zorganizowania domowego SPA. Warto tam zajrzeć, gdyż krótki relaks odpowiednio przygotuje nas do wyzwań dnia codziennego - a do nich najlepiej przystosowane są pomieszczenia zlokalizowane na parterze. Wychodząc z sieni lekko na prawo znajdują się drzwi do gabinetu, w zaciszu którego rozwiążemy niejedną zawodową czy życiową szaradę lub przeprowadzimy satysfakcjonującą rozmowę. Do gabinetu przylega 2m² łazienka – jej niezaprzeczalnym walorem jest optymalny, pod względem projektowania wnętrz, kształt (kwadrat). Po przeciwległej stronie znajduje się salon. Łącznie z otwartą kuchnią i jadalnią zajmuje ok. 30 m². Jego powierzchnię można jeszcze zwiększyć o taras, wychodzący na ogród, będący wspaniałym miejscem wypoczynku zarówno jak i niezapomnianą scenerią spotkań towarzyskich. 

Dom ten jest idealny dla osób spełniających się zawodowo, celebrujących życie rodzinne a także realizujących własne pasje. Jeden z naszych ulubionych projektów? Przygoda czeka na Państwa na każdym etapie życia!

 

 

Przygoda 340

Dom w systemie szkieletowym ma 99,20 m2 powierzchni użytkowej

PARTER

 rzuty Przygoda parter

PIĘTRO

rzuty Przygoda pitro

fotolia 43452089 xs

Wizualizacja projektu dostępna na stronie biura projektowego

 

 


Góraldomy Biały Bór 21/4 86-300 Grudziądz 667 712 207 goraldomy@gmail.com
© 2012 Strona zaprojektowana przez Bartosz Bociek